Жуто упозорење због високе температуре и грмљавине

11.08.2020. 09:14
0
ИЗВОР: СРНА

За регије Бањалуке, Приједора и Требиња данас је упаљен жути метеоаларм због високе температуре, која ће прећи 32 степена Целзијусова, као и за Мостар, гдје ће бити и до 36 степени.

За регије Фоче и Вишеграда жути метеоаларм упаљен је због локалних грмљавинских процеса, објављено је на сајту Републичког хидрометеоролошког завода.

За сутра је, због високе температуре, али и грмљавине, жути метеоаларм упаљен за цијелу територију БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Упозорење на јак вјетар и обилне падавине у Херцеговини Упозорење на јак вјетар и обилне падавине у Херцеговини
Упаљен жути метеоаларм за већи дио БиХ због грмљавине Упаљен жути метеоаларм за већи дио БиХ због грмљавине
Нови циклон грмљавинских олуја ближи се Балкану Нови циклон грмљавинских олуја ближи се Балкану
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    18h 24m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    19h 27m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    19h 4m
    0
  • До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
    18h 37m
    0
  • Сутра топло и нестабилно уз локалне пљускове, могућ и град
    19h 59m
    0