У Источном Сарајеву ријешено питање снабдијевања болнице гасом

01.10.2019. 10:57
0
ИЗВОР: Srna

Српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик разговарао је данас у сједишту Републике Српске у Источном Сарајеву са начелником општине Источно Ново Сарајево Љубишом Ћосићем и директором болнице "Србија" Небојшом Шешлијом о стању у овој здравственој установи.

Српски члан Предсједништва БиХ изразио је задовољство што је данас ријешено питање снабдјевања гасом болнице "Србија" и што ће грејна сезона протећи без проблема, саопштено је из кабинета српског члана Предсједништва БиХ.

На састанку је посебно истакнут значај да је данас ступило на снагу повећање плата здравственим радницима у Републици Српској.

У саопштењу се истиче да је посебно позитивно оцијењена чињеница да се обим и квалитет услуга у болници "Србија" повећавају из дана у дан.

Такође, указано је на значај улагања Владе Србије у проширење капацитета рада болнице, додаје се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Бадњаци, жито и украси већ на улицама Источног Сарајева (ФОТО) Бадњаци, жито и украси већ на улицама Источног Сарајева (ФОТО)
Завршена градња Лидла у Источном Сарајеву Завршена градња Лидла у Источном Сарајеву
Марко Тешановић спојио двије велике љубави, новинарство и фудбал Марко Тешановић спојио двије велике љубави, новинарство и фудбал
Најчитаније
  • Муфтија који је тузланске Србе спасио усташког покоља на Бадње вече 1942.
    17h 1m
    11
  • Распоред богослужења за божићне празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    15h 39m
    2
  • Пале: Благо изливање ријеке Праче, пут Подграб-Јахорина непроходан
    13h 43m
    0
  • Ванредна ситуација у Фочи, затражено да ХЕ на Пиви хитно угаси агрегате
    11h 46m
    5
  • Божовић дочекао бадњак испред зграде Општине Источна Илиџа (ФОТО)
    16h 34m
    3