3Г мрежа се гаси у Хрватској - осигурајте несметану комуникацију у ромингу с 4Г СИМ картицом

27.02.2025. 15:23
ИЗВОР: katera.news

Ако планирате путовање у Хрватску, провјерите коју СИМ картицу користите. У овој земљи је у току гашење 3Г мреже, што значи да корисници са старим 3Г СИМ картицама неће моћи користити мобилни интернет, а у неким случајевима ни услуге позива.

Замјеном картице за нову 4Г СИМ картицу, осигуравате:

• Бржи и стабилнији мобилни интернет – уживајте у неометаном сурфовању и видео-позивима.

• Поузданију мрежну покривеност – бољи сигнал и квалитетнији позиви, посебно у покрету.

• Већу компатибилност са савременим уређајима – 4Г СИМ картице подржавају нове технологије и омогућавају боље корисничко искуство.

Како бисте без потешкоћа користили све услуге док сте у ромингу, посјетите било коју м:тел пословницу широм Босне и Херцеговине и замијените своју стару 3Г картицу новом 4Г картицом. Замјена је једноставна и брза, а предности су одмах видљиве!

Обавите замјену на вријеме и останите повезани, било да сте код куће или на путовању!

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула Бања Лука Фест се враћа на Кастел - пето издање од 2. до 4. јула
Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу Посљедња шанса за Volkswagen T‑Roc: „Никад лакше до аута“ улази у завршницу
Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    21h 36m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    7h 27m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    9h 10m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    5h 38m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    10h 24m
    0