Акција добровољног давања крви 3. јула у Источном Новом Сарајеву

25.06.2024. 14:04
0
ИЗВОР: katera.news

Црвени крст Републике Српске и Републичка управа Цивилне заштите организују у сриједу, 3. јула, заједничку акцију добровољног давања крви.

Како је саопштено из Црвеног крста Републике Српске, акција се одржава у сарадњи са Трансфузиолошком службом Болнице „Србија“.

Добровољна акција биће одржана у просторијама сједишта Републичке управе Цивилне заштите у Источном Новом Сарајеву од 8.00 до 12.00 часова.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Камп подмлатка ЦКРС од 18. до 24. јула Камп подмлатка ЦКРС од 18. до 24. јула
Гојковић реаговао на изјаву Ћосића о инциденту у дискотеци „Енигма“ Гојковић реаговао на изјаву Ћосића о инциденту у дискотеци „Енигма“
Један од претучених на Палама: Тукли су ме пред мојим дјететом, дошао сам да зарадим дневницу Један од претучених на Палама: Тукли су ме пред мојим дјететом, дошао сам да зарадим дневницу
Најчитаније
  • Карта у једном правцу за Србе протјеране из Сарајева, Херцеговине и Средње Босне
    20h 15m
    4
  • Гојковић реаговао на изјаву Ћосића о инциденту у дискотеци „Енигма“
    15h 54m
    5
  • Пале: Најављен протест поводом инцидента у дискотеци „Енигма“
    16h 31m
    17
  • Професор Димитрије Ћеранић изабран за декана Правног факултета
    21h 7m
    5
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    9h 17m
    0