Акција добровољног давања крви на Електротехничком факултету

21.03.2022. 20:37
0
ИЗВОР: katera.news

Црвени крст Републике Српске у сарадњи са Унијом студената Републике Српске, Омладинским удружењем студената Електротехничко факултета Универзитета у Источном Сарајеву "Стелекс" и Удружењем студената Машинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву "Жироскоп" организује акцију добровољног давања крви 6. априла 2022. године.

Акција ДДК биће одржана у просторија Електротехничког факултета УИС у Источном Новом Сарајеву, у временском периоду од 9.00 до 15.00 часова.

Слика


Све пријаве можете извршити на бројеве телефона: 066 795 232 (Василије) и 066 544 795 (Никола).

ДАРУЈТЕ КРВ! СПАСИТЕ ЖИВОТ!

Коментари 0
Повезане вијести
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Мастиловић: Пет милиона за реконструкцију зграде три факултета Универзитета у Источном Сарајеву Мастиловић: Пет милиона за реконструкцију зграде три факултета Универзитета у Источном Сар...
На Електротехничком факултету ученици кроз филм оживјели лик и дјело Николе Тесле и Милеве Марић Ајнштајн На Електротехничком факултету ученици кроз филм оживјели лик и дјело Николе Тесле и Милеве...
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    16h 12m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    17h 15m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    23h 46m
    0
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    22h 16m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    16h 52m
    0