Aкција добровољног давања крви у уторак у Источном Сарајеву

08.11.2025. 18:59
0
ИЗВОР: katera.news

Акција добровољног давања крви одржаће се у уторак, 11. новембра, у згради Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Акцију организују Црвени крст Републике Српске, Унија студената Републике Српске и Студентски парламент Универзитета у Источном Сарајеву.

Сви заинтересовани моћи ће да дарују крв у периоду од 9.00 до 13.00 часова.

Даваоци крви могу се пријавити на бројеве телефона 066/074-992 (Драган) и 066/819-149 (Александар).

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Уручено 60 признања вишеструким добровољним даваоцима крви у Српској Уручено 60 признања вишеструким добровољним даваоцима крви у Српској
Екипа СШЦ „Источна Илиџа“ освојила прво мјесто на регионалном такмичење у пружању прве помоћи Екипа СШЦ „Источна Илиџа“ освојила прво мјесто на регионалном такмичење у пружању прве помоћи
Сутра акција добровољног давања крви у Рогатици Сутра акција добровољног давања крви у Рогатици
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    21h 9m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    11h 47m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    19h 20m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    22h 52m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    12h 12m
    0