Алекса три године пуштао косу да би је донирао дјеци обољелој од рака

17.07.2024. 13:32
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Кажу да дјеца имају најчистију душу и да би сви некада требало да се угледамо на њих, а Алекса Драгићевић (14) је управо доказ за то. Алекса је чак три године пуштао косу како би донирао за израду перика дјеци обољелој од карцинома.

Алексин ујак је преминуо од карцинома, те је врло млад добио свијест о овој опакој болести и одлучио да помогне онолико колико може.

О његовом храбром потезу сазнало се, јер је на Инстаграм профилу frizerski_salon_vr објављен видео-снимак на ком га фризерка шиша.

– Једна врло емотивна прича али тешко речима испричати… Велико хвала Алекси на донацији косе за израду перика деци оболелој од карцинома. Помозите и ви СМС 7175 на 7175 –  пише у опису видеа, пише Жена Блиц.

На почетку снимка Алекса има дугу косу, а онда већ у сљедећем кадру позира ошишан са својом косом у руци.

Видео је привукао велику пажњу јавности и сву одушевљени Алексом, а како и не би.

- Свака част, мали, капа до пода - Осмех довољно говори и његова жеља да помогне на свој начин. Хвала, Алекса - Дете…свака част - гласили су само неки од коментара.

Коментари 0
Повезане вијести
Софија Мићевић из Фоче поново донирала косу обољелој дјеци Софија Мићевић из Фоче поново донирала косу обољелој дјеци
У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни
Апел: Потребни даваоци АБ крвне групе Апел: Потребни даваоци АБ крвне групе
Најчитаније
  • Непознати детаљи из живота Стевана Калембера
    12h 55m
    5
  • Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје
    8h 43m
    0
  • Возачу у Трнову одузет аутомобил: За неплаћене казне дугује готово 37.000 КМ
    6h 57m
    1
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    7h 46m
    0
  • Литар горива на корак од 3,50 марке
    12h 44m
    1