Александра Јакшић освојила злато на првенству Републике Српске

26.05.2024. 21:13
0
ИЗВОР: katera.news

Данас је у Бијељини одржано карате првенство Републике Српске у категорији кадета, јуниора и млађих сениора У-21.

Александра Јакшић освојила је златну медаљу у борбама јуниорки до 66 кг, а истом медаљом се окитио и Ђорђе Петрушић у борбама кадета у тешкој категорији.

Александра је заблистала и у борбама за млађе сениорке гдје је била најбоља у категорији У21 до 61кг, док је Душан Ковачевић узео бронзу у категорији  кадета до 70кг.

Остали такмичари нису овај пут освојили медаље али и њима иду честитке за исказану пожртвованост.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

                                                       Фото: Уступљене фотографије

Коментари 0
Повезане вијести
Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље
Станивуковић: Неопходно укинути ПДВ на лијекове и медицинска помагала Станивуковић: Неопходно укинути ПДВ на лијекове и медицинска помагала
У Српској рођено 26 беба У Српској рођено 26 беба
Најчитаније
  • Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића
    6h 56m
    6
  • Од смрти легендарног српског јунака Хајдук Вељка прошло је 213 година: Главу дао, али Крајину није
    8h 49m
    6
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    6h 0m
    0
  • Заборављени коријени: Храм српских просветитеља и учитеља (Олово)
    8h 47m
    11
  • Одржане двије ванредне сједнице Скупштине општине Источна Илиџа
    23h 44m
    0