Амбасадор Србије у БиХ Иван Тодоров посјетиo Источну Илиџу

28.05.2024. 18:42
0
ИЗВОР: katera.news

Његова екселенција др Иван Тодоров, амбасадор Србије у Босни и Херцеговини, заједно са министром савјетником Наташом Ђорђевић, данас је посјетио Општину Источна Илиџа и одржао састанак са начелником ове општине Маринком Божовићем.

Слика

Центар за културу и информисање Источна Илиџа

Тодоров и Божовић су разговарали о привредним потенцијалима у Источној Илиџи, привредним субјектима из Републике Србије који на Источној Илиџи имају своја представништва те о могућностима повезивања двају привреда, навели су из ове општине.

Како су навели у саопштењу, једна од тема био је и развој спорта, а Њ. Е. амбасадор Тодоров је обећао да ће у септембру донирати стотину квадрата струњача и 30 кимона за развој инклузивног џудоа.

Слика

Центар за културу и информисање Источна Илиџа

Након састанка, делегација је посјетила Основну школу “Петар Петровић Његош”.

Поред начелника Божовића састанку су присуствовали и предсједник Скупштине општине Источна Илиџа Раде Ћосовић и замјеник начелника Мирослав Лучић.

Коментари 0
Повезане вијести
У Галерији „Жарко Видовић“ представљено ново издање књиге „ТРАМПСЕТ VI“ У Галерији „Жарко Видовић“ представљено ново издање књиге „ТРАМПСЕТ VI“
Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје
Вечерас промоција новог издања књиге "ТРАМПСЕТ VI" у Источној Илиџи Вечерас промоција новог издања књиге "ТРАМПСЕТ VI" у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Непознати детаљи из живота Стевана Калембера
    11h 27m
    5
  • Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје
    7h 15m
    0
  • Возачу у Трнову одузет аутомобил: За неплаћене казне дугује готово 37.000 КМ
    5h 29m
    1
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    6h 18m
    0
  • Литар горива на корак од 3,50 марке
    11h 16m
    1