Ambasador Srbije u BiH Ivan Todorov posjetio Istočnu Ilidžu

28.05.2024. 18:42
0
IZVOR: katera.news

Njegova ekselencija dr Ivan Todorov, ambasador Srbije u Bosni i Hercegovini, zajedno sa ministrom savjetnikom Natašom Đorđević, danas je posjetio Opštinu Istočna Ilidža i održao sastanak sa načelnikom ove opštine Marinkom Božovićem.

Slika

Centar za kulturu i informisanje Istočna Ilidža

Todorov i Božović su razgovarali o privrednim potencijalima u Istočnoj Ilidži, privrednim subjektima iz Republike Srbije koji na Istočnoj Ilidži imaju svoja predstavništva te o mogućnostima povezivanja dvaju privreda, naveli su iz ove opštine.

Kako su naveli u saopštenju, jedna od tema bio je i razvoj sporta, a Nj. E. ambasador Todorov je obećao da će u septembru donirati stotinu kvadrata strunjača i 30 kimona za razvoj inkluzivnog džudoa.

Slika

Centar za kulturu i informisanje Istočna Ilidža

Nakon sastanka, delegacija je posjetila Osnovnu školu “Petar Petrović Njegoš”.

Pored načelnika Božovića sastanku su prisustvovali i predsjednik Skupštine opštine Istočna Ilidža Rade Ćosović i zamjenik načelnika Miroslav Lučić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Borci Sarajevsko-romanijske regije obilježavaju Mitrovdan Borci Sarajevsko-romanijske regije obilježavaju Mitrovdan
Javni poziv za sufinansiranje projekata ZEV-a na području opštine Istočna Ilidža Javni poziv za sufinansiranje projekata ZEV-a na području opštine Istočna Ilidža
Kod lica u Istočnoj Ilidži pronađena droga Kod lica u Istočnoj Ilidži pronađena droga
Najčitanije
  • Srpski cvijet izuzetne ljepote stavite na rever i budite ponosni
    2h 39m
    0
  • Sarajevski specijalci pozirali sa sramnom zastavom
    22h 26m
    12
  • Dan kad je srušena "Gvozdena zavjesa"
    22h 28m
    1
  • Kraljica jeseni – knedla
    20h 38m
    1
  • Dragana Kusmuk: Svi smo mi Marija Pojužina
    7h 35m
    4