Андреј Ћебић донио златну и сребрну медаљу из Београда

27.12.2021. 18:29
0
ИЗВОР: rogatica.ba

Атлетичар Српског атлетског клуба Рогатица Андреј Ћебић освојио је двије медаље на 5. Партизановом атлетском митингу шампиона у Београду.

Ћебић је у скоку удаљ освојио златну медаљу у конкуренцији старијих пионира. Скоком од 5.85 м поставио је и нови лични рекорд.

У трци на 60 метара Ћебић је освојио сребрну медаљу, остваривши вријеме 7.7 секунди.

Тренер Дејан Мићевић изразио је огромно задовољство успјехом Андреја Ћебића у Београду, констатујући да су ове медаље најбоља могућа потврда и завршница Ћебићевих успјеха у овој години.