Андреј Ћебић донио златну и сребрну медаљу из Београда

27.12.2021. 18:29
0
ИЗВОР: rogatica.ba

Атлетичар Српског атлетског клуба Рогатица Андреј Ћебић освојио је двије медаље на 5. Партизановом атлетском митингу шампиона у Београду.

Ћебић је у скоку удаљ освојио златну медаљу у конкуренцији старијих пионира. Скоком од 5.85 м поставио је и нови лични рекорд.

У трци на 60 метара Ћебић је освојио сребрну медаљу, остваривши вријеме 7.7 секунди.

Тренер Дејан Мићевић изразио је огромно задовољство успјехом Андреја Ћебића у Београду, констатујући да су ове медаље најбоља могућа потврда и завршница Ћебићевих успјеха у овој години.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатички спортисти заблистали на такмичењима у Вишеграду и Сарајеву Рогатички спортисти заблистали на такмичењима у Вишеграду и Сарајеву
Конференција беба 3. јула у Рогатици Конференција беба 3. јула у Рогатици
МТБ турa на Борикама 27. јуна МТБ турa на Борикама 27. јуна
Најчитаније
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    13h 6m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    22h 28m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    20h 39m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    13h 31m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    17h 24m
    0