Andrej Ćebić donio zlatnu i srebrnu medalju iz Beograda

27.12.2021. 18:29
0
IZVOR: rogatica.ba

Atletičar Srpskog atletskog kluba Rogatica Andrej Ćebić osvojio je dvije medalje na 5. Partizanovom atletskom mitingu šampiona u Beogradu.

Ćebić je u skoku udalj osvojio zlatnu medalju u konkurenciji starijih pionira. Skokom od 5.85 m postavio je i novi lični rekord.

U trci na 60 metara Ćebić je osvojio srebrnu medalju, ostvarivši vrijeme 7.7 sekundi.

Trener Dejan Mićević izrazio je ogromno zadovoljstvo uspjehom Andreja Ćebića u Beogradu, konstatujući da su ove medalje najbolja moguća potvrda i završnica Ćebićevih uspjeha u ovoj godini.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rogatički sportisti zablistali na takmičenjima u Višegradu i Sarajevu Rogatički sportisti zablistali na takmičenjima u Višegradu i Sarajevu
Konferencija beba 3. jula u Rogatici Konferencija beba 3. jula u Rogatici
MTB tura na Borikama 27. juna MTB tura na Borikama 27. juna
Najčitanije
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    14h 53m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    22h 26m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    15h 18m
    0
  • Milić: I mala škola može ostvarivati velike rezultate
    19h 11m
    0
  • „Renesansa“ osvojila Memorijal "Danko Remić" u Kasindolu
    14h 58m
    0