Априлска пензија 30. априла

15.04.2024. 17:47
3
ИЗВОР: srna.rs

Предсједник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да ће 30. априла бити исплаћена априлска пензија.

Додик је објаснио да ће то бити учињено како би пензионери могли да са новом пензијом проведу промајске, васкршње и друге славске дане.

- Република Српска има своју будућност и нико не треба да се брине за њену будућност. Република Српска данас добро стоји и измирује своје обавезе - рекао је Додик на конференцији за новинаре у Бањалуци.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Nada 16.04.2024. 13:02
    TREBAO SI POVECATI OVU I OVAKO JADNU PENZIJU. KAKO SI SEBI POVECAO BUDJET.A NAMA KO BAJAGI. DOSTA JE VISE BACANJE PRASINE U OCI.
  • Generic placeholder image
    Nus pojava 16.04.2024. 10:13
    Oce li biti penzija u maju ili tek juni?
  • Generic placeholder image
    Merc 15.04.2024. 19:16
    od čega će preživjeti maj,,, mi smo bolji entitet zar penzioneri ne mogu proslaviti Vaskrs bez pozajmice jer ovo liči na pozajmicu,,, e jeste dobrotvorni,,,,,, sotone
Повезане вијести
Проширују се права на вантјелесну оплодњу: Нове могућности за жене до 42 године Проширују се права на вантјелесну оплодњу: Нове могућности за жене до 42 године
Ускоро ново поскупљење горива у Српској Ускоро ново поскупљење горива у Српској
Земљотрес код Фоче Земљотрес код Фоче
Најчитаније
  • Од понедјељка тотална обустава саобраћаја на дионици локалног пута Хреша – Вучија Лука
    15h 15m
    0
  • Ђорђе Карађорђевић, јунак из давних времена
    23h 2m
    2
  • Кошаркаши Србије стижу у Сарајево
    20h 23m
    0
  • Пуњене паприке којима нико не може да одоли
    21h 10m
    0
  • Земљотрес код Фоче
    22h 53m
    0