Арбиња јунак „Славије“

29.03.2023. 20:42
1
ИЗВОР: sport-east.com

Какав тријумф Славије, каква партија Стефана Арбиње. Соколови носе сва три бода из Прњавора.

ЉубићСлавија 1:2 (0:1)

Наговјестили смо да би плаво-бијели могли до сва три бода у Прњавору, а момци су то и урадили. Бјелош је у 30. минуту пронашао Мандића а на повратну лопту натрчава Арбиња и доводи Славију у вођство. Домаћи у првих 45 минута нису озбиљније пријетили.

У наставку ипак домаћи стижу до изједначења када Жижак у 80. минуту погађа мрежу. Да побједа оде на страну оног тима који је више заслужио потрудио се Арбиња у 90. минуту својим другим голом на мечу.

И то није све! Послије црвеног картона голману Неџибовићу, Стефан је стао међу стативе и сачувао мрежу за тријумф.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Mile 30.03.2023. 09:23
    Bsravoo mali !
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    19h 48m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    14h 40m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    17h 32m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    7h 18m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    18h 24m
    1