Атлетичари "Рогатице" освојили три медаље на такмичењу у Сарајеву

22.12.2021. 13:45
0
ИЗВОР: rogatica.ba

На 1. митингу атлетских нада, посљедњем овогодишњем такмичењу, који је одржан у сарајевској “Зетри”, чланови Српског атлетског клуба Рогатица освојили су три медаље: једну златну и двије бронзане.

Злато је по очекивању освојила Хелена Марић, у трци млађих пионирки на 60 метара, која је уједно и најбржа БиХ спринтерка.

Бронзе су освојиле Ања Бојат у трци цицибанки на 60 метара и Марија Бакмаз у трци дјевојчица рођених 2012. године.

Превоз за атлетичаре омогућило је Шумско газдинство “Сјемећ” Рогатица.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатички спортисти заблистали на такмичењима у Вишеграду и Сарајеву Рогатички спортисти заблистали на такмичењима у Вишеграду и Сарајеву
Конференција беба 3. јула у Рогатици Конференција беба 3. јула у Рогатици
МТБ турa на Борикама 27. јуна МТБ турa на Борикама 27. јуна
Најчитаније
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    14h 54m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    22h 27m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    15h 19m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    19h 12m
    0
  • „Ренесанса“ освојила Меморијал "Данко Ремић" у Касиндолу
    14h 59m
    0