Atletičari "Rogatice" osvojili tri medalje na takmičenju u Sarajevu

22.12.2021. 13:45
0
IZVOR: rogatica.ba

Na 1. mitingu atletskih nada, posljednjem ovogodišnjem takmičenju, koji je održan u sarajevskoj “Zetri”, članovi Srpskog atletskog kluba Rogatica osvojili su tri medalje: jednu zlatnu i dvije bronzane.

Zlato je po očekivanju osvojila Helena Marić, u trci mlađih pionirki na 60 metara, koja je ujedno i najbrža BiH sprinterka.

Bronze su osvojile Anja Bojat u trci cicibanki na 60 metara i Marija Bakmaz u trci djevojčica rođenih 2012. godine.

Prevoz za atletičare omogućilo je Šumsko gazdinstvo “Sjemeć” Rogatica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rogatički sportisti zablistali na takmičenjima u Višegradu i Sarajevu Rogatički sportisti zablistali na takmičenjima u Višegradu i Sarajevu
Konferencija beba 3. jula u Rogatici Konferencija beba 3. jula u Rogatici
MTB tura na Borikama 27. juna MTB tura na Borikama 27. juna
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    1h 47m
    35
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    16h 44m
    0
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    27m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    17h 9m
    0
  • Milić: I mala škola može ostvarivati velike rezultate
    21h 2m
    0