Атлетичарима „Рогатице“ сребро и бронза у Сарајеву

07.06.2022. 15:26
0
ИЗВОР: rogatica.ba

На позивном Седмом атлетском митингу Нови Град”, који је у недјељу одржан у Сарајеву, атлетичари САК Рогатица” освојили су двије медаље.

У ревијалној трци старијих пионирки на 60 метара, млађа пионирка Хелена Марић освојила је сребрну медаљу, са временом 8.50 секунди.

Млађи јуниор Андреј Ћебић је, у скоку удаљ у сениорској конкуренцији, скоком од 6.09 метара освојио бронзану медаљу.

Коментари 0
Повезане вијести
„Видовдан фест 2026“: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету „Видовдан фест 2026“: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету
Од јесени основна музичка школа у Рогатици Од јесени основна музичка школа у Рогатици
"Дани Војислава Лубарде" - Вече „Гордог посртања" "Дани Војислава Лубарде" - Вече „Гордог посртања"
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    16h 20m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    17h 23m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    23h 54m
    0
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    22h 24m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    17h 0m
    0