23.05.2021. 09:34
0
ИЗВОР: глас српске

Фудбалери Атлетико Мадрида освојили су шампионску титулу у првенству Шпаније.

Атлетико Мадрид је гостовао Ваљадолиду и славио са 2:1 у посљедњем колу ЛаЛиге, док је Реал Мадрид дочекао Виљареал, гдје је било 2:1 за Реал, али узалуд.

Права лудница, шпанска серија, назовите како хоћете али страшно занимљиво посљедње коло смо добили у ЛаЛиги и Атлетико Мадрид је постао шампион!

Утакмица је почела у доминантном маниру и за Реал и за Атлетико.

Прво је у 18. минуту повео Ваљадолид преко Плана, да би само два минута касније и Виљареал повео против Реала у Мадриду, када је Пино постигао гол.

Мучили су се Мадриђани, нападали, а њихови противници пријетили из контри, па се на полувријеме отишло са минималним вођством Ваљадолида и Виљареала, да би нас у другом полувремену дочекао хаос.