Аутом ударио супругу у дворишту

07.08.2020. 10:59
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Жена П.С. теже је повријеђена у дворишту породичне куће у Поповом мосту, код Фоче, када ју је прексиноћ, крећући се возилом уназад, ударио муж П.Љ., саопштено је из Полицијске управе Фоча.

П.С. је смјештена је у Универзитетску болницу Фоча на даље лијечење, навели су из Полицијске управе.

Увиђај су извршили полицијски службеници ПУ Фоча, а о свему је обавијештен дежурни  тужилац Окружног јавног тужилаштва Требиње, који је наложио да се предузму све мјере и радње на утврђивању околности и документовању кривичног дјела изазивање опште опасности.

Коментари 0
Повезане вијести
Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву
Фочаци одбранили Бјелаву: Одбијен захтјев за изградњу МХЕ Фочаци одбранили Бјелаву: Одбијен захтјев за изградњу МХЕ
Студентско ходочашће из Фоче у Острог све бројније Студентско ходочашће из Фоче у Острог све бројније
Најчитаније
  • Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву
    17h 9m
    9
  • На данашњи дан преминуо Бата Живојиновић
    17h 56m
    0
  • Најављени прекиди електричне енергије
    19h 20m
    0
  • Веће плате у "Шумама Републике Српске", али не за све раднике
    18h 4m
    1
  • Промјене у вртићима у Српској
    14h 6m
    0