Авион из Италије у Сарајево слијеће у 19 часова

27.03.2020. 18:53
0
ИЗВОР: Srna

Авион са држављанима БиХ полетио је из Италије, а његов долазак на Међународни аеродром Сарајево очекује се у 19.00 часова, потврдила је Срни министар иностраних послова у Савјету министара Бисера Турковић.

- У авиону је 47 држављана БиХ, а међу њима су и спортисти који су у Италији похађали школу спорта - рекла је Турковићева.

За евакуацију држављана БиХ из Италије Савјет министара је јуче одобрио 50.000 КМ.

Сви путници, који дођу овим летом, наредних 14 дана провешће у изолацији у Студентском дому Бјелаве у Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Дојава о бомби била лажна Дојава о бомби била лажна
Дојава о бомби на сарајевском аеродрому Дојава о бомби на сарајевском аеродрому
Лет из Дубаија за Сарајево најављен за данас Лет из Дубаија за Сарајево најављен за данас
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    10h 48m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    8h 59m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    12h 31m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    13h 45m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    1h 26m
    0