Бачена експлозивна направа на плац са возилима у Источном Новом Сарајеву

08.02.2022. 11:10
0
ИЗВОР: Катера

Полицијској станици Источно Ново Сарајево, 7. 2. 2022. године, око 10.40 часова  пријављено је да је у Улици Војводе Радомира Путника у Источном Новом Сарајеву, на плац,  на којем се налазе возила рента кара, власништво лица А.Н. бачена непозната направа која је изазвала детонацију.

Увиђајем констатовано да возила нису оштећена.

Истог дана око 14.45 часова пријављено је да је оштећена улазна капија у двориште куће власништво А.Н. која је у изградњи као и стакло на прозору куће, а која се налази у улици Јована Рашковића у Источном Сарајеву.

Извршеним увиђајем на лицу мјеста констатовано је да су оштећења настала употребом физичке силе.

Након документовања предмет ће бити достављен Окружном јавном тужилаштву Источно Сарајево.

Уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилашства Источно Сарајево, о свему обавијештен  и надлежни тужилац  Тужилаштва БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Бесплатан превоз до излетишта „Тврдимићи“ сваке недјеље током љета Бесплатан превоз до излетишта „Тврдимићи“ сваке недјеље током љета
Средњовјековни фестивал витештва сутра на Тврдимићима Средњовјековни фестивал витештва сутра на Тврдимићима
Источно Ново Сарајево: Одржано музичко-поетско вече "Обећао си ми" Источно Ново Сарајево: Одржано музичко-поетско вече "Обећао си ми"
Најчитаније
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    2h 30m
    0
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    2h 36m
    0
  • Хирошима – један од највећих америчких злочина
    17h 41m
    7
  • Источно Ново Сарајево: Одржано музичко-поетско вече "Обећао си ми"
    14h 50m
    0
  • Обиљежено 34 године од погибије команданта Влајка Петровића
    23h 41m
    1