Баја Мали Книнџа написао пјесму подршке Новаку Ђоковићу (ВИДЕО)

10.01.2022. 13:29
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Баја Мали Книнџа је изрецитовао пјесму у којој тврди да је Новак Ђоковић у проблемима због тога што је јачи од Рафаела Надала и Роџера Федерера.

- Годинама влада светом један Србин са рекетом. А, сад праве сто проблема да не дођеш до грен слема…

Ноле је већ пет дана затворен у хотелу у Аустралији. Његова виза је поништена, Србину пријете депортовањем, а он своје права тражи на суду.

Подсјећамо, федерални суд у Мелбурну поништио је одлуку Владе Аустралије о укидању визе најбољем тенисеру свијета Новаку Ђоковићу и наложио његово пуштање на слободу.

Међутим, он и даље нема мира – бар према ријечима политиколога Нине Марковић која има поуздане информације да је Новак Ђоковић у овим моментима приведен и чека га депортација!

Медији у Србији пишу да је пјевач Драган Којић Кеба написао пјесму подршке Новаку Ђоковићу, а и многе естрадне личности су стале уз првог рекета свијета, пише Курир.

Видео: БМК

Коментари 0
Повезане вијести
Аустралија разматра захтјев да помогне заливским земљама Аустралија разматра захтјев да помогне заливским земљама
Новак Ђоковић задржао треће мјесто на АТП листи Новак Ђоковић задржао треће мјесто на АТП листи
Ђоковић задржао треће мјесто на АТП листи Ђоковић задржао треће мјесто на АТП листи
Најчитаније
  • Сјећање на Милицу и Наташу чије дјетињство прекиде снајперски хитац 1995. године
    2h 43m
    8
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    23h 14m
    2
  • Крст са Грбавице – неуништива нит вјере коју носимо и данас
    18h 27m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    20h 6m
    1
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Стјепан Лучић
    18h 43m
    2