Бањалучанки неопходан новац за лијечење, у функцији хуманитарни број 1413

17.10.2024. 17:56
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Јелена Карајица из Бањалуке бори се са опаком Кроновом болешћу због чијих посљедица је неопходна трансплатација бубрега.

Трансплатацију је могуће обавити у Турској, а за то јој је потребно 175.000 евра, плус трошкови пута и опоравка, а да би се дошло до тог износа покренута је акција прикупљања новца.

У функцији је и м:тел хуманитарни број 1413, позивом на који хумани људи могу даровати једну конвертибилну марку за Јеленино лијечење.

Донације је могуће уплатити и путем ЛИНКА преко платформе GoFundMe.

Коментари 0
Повезане вијести
Порастао број абортуса у Српској: Ране трудноће аларм за цијело друштво Порастао број абортуса у Српској: Ране трудноће аларм за цијело друштво
Ања Љубојевић поднијела оставку на мјесто потпредсједника НСРС Ања Љубојевић поднијела оставку на мјесто потпредсједника НСРС
Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
Најчитаније
  • Геноцид над „непоћуднима“ у НДХ: Злочин у Јеловцима и Раковцу - Пале 1943. године
    22h 23m
    12
  • Претреси у Источном Новом Сарајеву и на Палама у оквиру истраге покушаја убиства
    21h 53m
    2
  • Због удеса обустављен саобраћај на дионици пута Рогатица-Подроманија
    19h 6m
    0
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    5h 21m
    0
  • Предузеће из Рогатице оштећено за више од 14.000 КМ
    5h 8m
    0