Бањалучки студенти се окупили у част жртава трагедије у Новом Саду и Јабланици

31.01.2025. 14:28
1
ИЗВОР: atvbl.rs

Бањалучки студенти окупили су се данас у Кампусу Универзитета у Бањалуци како би исказали част жртвама велике трагедије која се у новембру догодила у Новом Саду и пружили подршку колегама из Србије.

Они су одржали и 15-минутну ћутњу у знак сјећања на 15 страдалих у трагедији.

Такође, окупљање су посветили и жртвама поплава у Јабланици.

Након ћутње пуштена је унапријед снимљена порука којом су се студенти обратили окупљенима.

- Хвала вам што сте се окупили у овом броју - поручили су.Подсјећамо, до трагедије у Новом Саду дошло је 1. новембра када се урушила надстрешница на Жељезничкој станици. Том приликом на мјесту догађаја страдало је 14 особа, а једна је преминула у болници. Двије особе задобиле су тешке повреде.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Жељко 31.01.2025. 16:17
    Тако дјецо, да срушимо лопине и њихову криминалну аждају и код нас.
Повезане вијести
Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа
Егић открио када ће доћи до повећања борачког додатка Егић открио када ће доћи до повећања борачког додатка
Алармантан квалитет ваздуха у више градова Републике Српске Алармантан квалитет ваздуха у више градова Републике Српске
Најчитаније
  • Симболика божићне пшенице и како је на прави начин посадити
    5h 9m
    0
  • На данашњи дан 1885. изашао први број "Босанске виле"
    5h 6m
    0
  • Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа
    5h 41m
    0
  • Необични јунак Великог рата: Голуб који је спасао "Изгубљени батаљон"
    21h 30m
    0
  • Рецепт дана: Рижа са гљивама
    7h 59m
    0