Бањалука: Ухапшено лице из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу

07.02.2025. 10:16
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Полицијске управе Бањалука ухапсили су лице чији су иницијали Н.Е. из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу.

Полиција је јуче у Бањалуци контролисала аутомобил "фолксваген" којим је управљало ухапшено лице, саопштено је из бањалучке Полицијске управе.

На подручју Полицијске управе Бањалука јуче су евидентирана и два кривична дјела, једно нарушавање јавног реда и мира и седам саобраћајних незгода, у којима је једно лице задобило тјелесне повреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    11h 50m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    10h 1m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    13h 33m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    2h 28m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    14h 47m
    0