Бањалука: Ухапшено лице из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу

07.02.2025. 10:16
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Полицијске управе Бањалука ухапсили су лице чији су иницијали Н.Е. из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу.

Полиција је јуче у Бањалуци контролисала аутомобил "фолксваген" којим је управљало ухапшено лице, саопштено је из бањалучке Полицијске управе.

На подручју Полицијске управе Бањалука јуче су евидентирана и два кривична дјела, једно нарушавање јавног реда и мира и седам саобраћајних незгода, у којима је једно лице задобило тјелесне повреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО) Почела манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ (ФОТО)
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    15h 21m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    16h 38m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    16h 59m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    14h 43m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    18h 10m
    0