Бањалука: Ухапшено лице из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу

07.02.2025. 10:16
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Полицијске управе Бањалука ухапсили су лице чији су иницијали Н.Е. из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу.

Полиција је јуче у Бањалуци контролисала аутомобил "фолксваген" којим је управљало ухапшено лице, саопштено је из бањалучке Полицијске управе.

На подручју Полицијске управе Бањалука јуче су евидентирана и два кривична дјела, једно нарушавање јавног реда и мира и седам саобраћајних незгода, у којима је једно лице задобило тјелесне повреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
"Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
Источна Илиџа: Данас потписивање уговора о стипендирању Источна Илиџа: Данас потписивање уговора о стипендирању
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    21h 36m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    19h 42m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    21h 23m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    17h 14m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    4h 29m
    0