Бањалука: Ухапшено лице из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу

07.02.2025. 10:16
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Полицијске управе Бањалука ухапсили су лице чији су иницијали Н.Е. из Источне Илиџе јер је одбило тест на дрогу.

Полиција је јуче у Бањалуци контролисала аутомобил "фолксваген" којим је управљало ухапшено лице, саопштено је из бањалучке Полицијске управе.

На подручју Полицијске управе Бањалука јуче су евидентирана и два кривична дјела, једно нарушавање јавног реда и мира и седам саобраћајних незгода, у којима је једно лице задобило тјелесне повреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин" Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    9h 0m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    15h 50m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    14h 50m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    15h 24m
    8
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    8h 13m
    0