Берберовићу 20 година затвора за смрт двије докторице у Сарајеву

30.12.2024. 12:31
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Армин Берберовић, који је 26. маја 2023. године усмртио младе докторице Алму Суљић и Азру Спахић у Сарајеву, осуђен је на 20 година затвора. Берберовић је проглашен кривим за изазивање несреће.

Берберовићу, који је био оптужен да је безобзирном вожњом, без положеног возачког испита, те под утицајем алкохола и дроге, на Маријин Двору возилом  усмртио докторице Суљић и Спахић, казна је изречена у Кантоналном суду у Сарајеву, пише ”Аваз”.

Тужилаштво Кантона Сарајево је за Берберовића затражило максималну казну од 20 година затвора.

На једном од рочишта се изјаснио да није крив.

Подсјећамо, након саобраћајне несреће утврђено је да је Берберовић у крви имао 0,41 промил алкохола. Такође је наведено да је био под утицајем дроге амфетамин.

Коментари 0
Повезане вијести
Пресуда Тачију и осталим одгођена за 20. јул Пресуда Тачију и осталим одгођена за 20. јул
Укинута пресуда Кецмановићима Укинута пресуда Кецмановићима
Миљатовићу 34 године за убиство инспектора Башића, а Раилићу 29 Миљатовићу 34 године за убиство инспектора Башића, а Раилићу 29
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    17h 59m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    15h 17m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    18h 22m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    21h 51m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    17h 27m
    0