Бесплатно скијање на Јахорини за 62 ученика из Рогатице

26.02.2021. 19:22
0
ИЗВОР: СРНА

На бесплатно скијање на Јахорину у суботу ће из Рогатице отићи 62 ученика Основне школе "Свети Сава" и Средњошколског центра "27. јануар".

Директор рогатичке Туристичке организације Предраг Ујић рекао је Срни да је Олимпијски центар "Јахорина" бесплатно обезбиједио ски-карте свим ученицима на захтјев начелника општине Милорада Јагодића, која је обезбиједила бесплатан превоз.

Према његовим ријечима, општина је обезбиједила сендвиче и ланч пакете, а ученици ће бесплатно користити скијашке стазе, ски лифтове и опрему која ће бити изнајмљена, уз обавезну употребу кацига.

Ујић је рекао да ученици могу користити и властиту опрему.

Коментари 0
Повезане вијести
Ћебић најбољи атлетичар, а Мићевић најуспјешнији тренер Ћебић најбољи атлетичар, а Мићевић најуспјешнији тренер
Уручене награде најуспјешнијим учесницима конкурса „Руска бајка“ Уручене награде најуспјешнијим учесницима конкурса „Руска бајка“
Рогатица: Повећане стипендије за ученике подручних школа Рогатица: Повећане стипендије за ученике подручних школа
Најчитаније
  • Кафане моје младости – Кафе „Багрем“ и бар „Код Мише Ћеле“
    12h 7m
    9
  • Августовска разгледница Сокоца из 1997. године
    2h 0m
    27
  • Коцка, коцка, коцкица
    12h 14m
    35
  • Ово је алтернативни пут Фоча - Трново, јер је "прави" затворен (ВИДЕО)
    5h 50m
    5
  • Стоја Кашиковић се борила за своју земљу на начин на који нико није смио
    12m
    1