Без дочека на отвореном, славиће се у ресторанима и кафићима

31.12.2024. 11:08
0
ИЗВОР: srna.rs

На подручју града Источно Сарајево ове године неће бити дочека Нове године на отвореном, али ће бити организован у угоститељским објектима и ресторанима.

Дочек Нове године традиционално ће бити организован у Ски-центру "Равна планина", у хотелима на Јахорини и локалима на подручју града Источно Сарајево.

Дочек православне Нове године 13. јануара биће организован у општинама Источно Ново Сарајево и Пале.

На Тргу Републике Србије биће одржан концерт Николине Ковач и Саше Капора у организацији општине Источно Ново Сарајево. Концерт ће почети у 22.00 часа, а за посјетиоце је обезбијеђено бесплатно кувано вино.

На Палама у Олимпијском парку биће организован дочек православне Нове године уз концерт Бранке Зечевић и оркестра Милана Нинковића. Претходно ће присутне забављати Лука Новосел и локални бенд "Истурено одјељење". Концерт ће бити одржан од 21.00 час.

Коментари 0
Повезане вијести
Промовисана књига "Бајкологија за луткаре" Јована Царана Промовисана књига "Бајкологија за луткаре" Јована Царана
Тупеша: Постом превазићи искушења, уздржати се од злих мисли, дјела, а не само хране Тупеша: Постом превазићи искушења, уздржати се од злих мисли, дјела, а не само хране
Начелник Пала организовао пријем за гимназијалце из Краснодара Начелник Пала организовао пријем за гимназијалце из Краснодара
Најчитаније
  • Љиљана Жикић Карађорђевић - хероина која је живот дала за отаџбину
    1h 14m
    9
  • Пале: Лишено слободе лице због паљења возила
    22h 45m
    5
  • Миодраг Петровић Чкаља – смијех се зове Чкаља
    1h 15m
    3
  • Пут без повратка
    1h 16m
    7
  • Бора Станковић - "Сликар" пролазности живота и људске трагике
    13h 28m
    0