Бјелица: Водостај Жељезнице у порасту, појавили се и бујични потоци

26.03.2025. 18:43
0
ИЗВОР: srna.rs

Водостај ријеке Жељезнице и њених притока на подручју Трнова је у порасту, а присутна је и појава већег броја бујичних потока, али још нема већих проблема, изјавио је начелник ове општине Мирослав Бјелица.

Бјелица је Срни рекао да су протеклих дана предузете превентивне мјере и радње у складу са закључцима Штаба за ванредне ситуације и Оперативног плана одбране од поплава општине Трново.

- Тренутно немамо значајнијих проблема. Екипа општинске цивилене заштите је константно на терену и прати стање - нагласио је Бјелица. 

Коментари 0
Повезане вијести
Данас свечана промоција дипломираних и мастер музичара Данас свечана промоција дипломираних и мастер музичара
За завршетак Саборног храма у Источном Новом Сарајеву биће одобрено три милиона КМ За завршетак Саборног храма у Источном Новом Сарајеву биће одобрено три милиона КМ
Служен парастос мученички страдалом свештенику Недељку Поповићу Служен парастос мученички страдалом свештенику Недељку Поповићу
Најчитаније
  • Заборављени коријени: Манастир Завала (Попово поље)
    2h 39m
    0
  • Није требало да убијемо попа
    20h 17m
    1
  • Херцеговина не заборавља Благоја Братића: Гроф који је сачувао Пелеа
    2h 13m
    0
  • Због пуцњаве на Врацама ухапшен мушкарац
    18h 1m
    0
  • За завршетак Саборног храма у Источном Новом Сарајеву биће одобрено три милиона КМ
    20h 6m
    5