Боби се враћа у Европу, српски центар у Фенербахчеу

17.09.2024. 21:08
0
ИЗВОР: in4s.net

Данима се говори да Бешикташ преговара са српским центром, али послије објаве његовог менаџера, дјелује да ће српски кошаркаш у Истанбул, али у други клуб – Фенербахче.

Портал „Јурохупс“ преноси да је договор постигнут, а Марјановићев менаџер, Мишко Ражнатовић, у свом стилу је најавио трансфер – загонетком.

- Данашња инстаграм математичка операција гласи 1.300.000 + 1.000.000 = 2.300.000 - написао је Ражнатовић на свом налогу.

Фенербахче на Инстаграму прати 1.300.000 људи, а српског кошаркаша „округло“ милион, што је можда решење загонетке.

Српски кошаркаш има 36 година, а у НБА лиги је од 2015. године.

Играо је за Сан Антонио, Детроит, Клиперсе, Филаделфију, Далас и Хјустон, чији је дрес носио прошле сезоне.

Коментари 0
Повезане вијести
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Лазаревић првак БиХ за јуниоре, Крајишник првак БиХ за млађе кадете Лазаревић првак БиХ за јуниоре, Крајишник првак БиХ за млађе кадете
Најчитаније
  • Источно Сарајево: Ухапшена два лица
    12h 34m
    6
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    5h 33m
    0
  • Годишњица одбијања Венс-Овеновог плана
    13h 14m
    0
  • Бобан Кустурић пронађен мртав
    15h 10m
    0
  • Обиљежена крсна слава и Дан општине Источна Илиџа (ФОТО)
    10h 4m
    0