Bobi se vraća u Evropu, srpski centar u Fenerbahčeu

17.09.2024. 21:08
0
IZVOR: in4s.net

Danima se govori da Bešiktaš pregovara sa srpskim centrom, ali poslije objave njegovog menadžera, djeluje da će srpski košarkaš u Istanbul, ali u drugi klub – Fenerbahče.

Portal „Jurohups“ prenosi da je dogovor postignut, a Marjanovićev menadžer, Miško Ražnatović, u svom stilu je najavio transfer – zagonetkom.

- Današnja instagram matematička operacija glasi 1.300.000 + 1.000.000 = 2.300.000 - napisao je Ražnatović na svom nalogu.

Fenerbahče na Instagramu prati 1.300.000 ljudi, a srpskog košarkaša „okruglo“ milion, što je možda rešenje zagonetke.

Srpski košarkaš ima 36 godina, a u NBA ligi je od 2015. godine.

Igrao je za San Antonio, Detroit, Kliperse, Filadelfiju, Dalas i Hjuston, čiji je dres nosio prošle sezone.

Komentari 0
Povezane vijesti
Košarkaši "Partizana" velikim preokretom pobijedili "Zvezdu" Košarkaši "Partizana" velikim preokretom pobijedili "Zvezdu"
Sve o meču Partizan - Crvena zvezda: Derbi koji može mnogo da odluči Sve o meču Partizan - Crvena zvezda: Derbi koji može mnogo da odluči
Nikola Jokić MVP mjeseca Zapadne konferencije Nikola Jokić MVP mjeseca Zapadne konferencije
Najčitanije
  • Jugoslavija je 1972. zbog velikih boginja vakcinisala 18 miliona ljudi u nekoliko sedmica
    19h 27m
    6
  • Po čemu je Romanija dobila ime (VIDEO)
    15h 2m
    34
  • "Mama, hoće li te doktori izliječiti?": Pozovimo 17046 za Vesnu Subašić!
    2h 47m
    0
  • Održana javna tribina o izazovima upravljanja otpadom u Istočnom Novom Sarajevu
    14h 36m
    3
  • Recept za paštetu od sardine
    17h 6m
    0