Богдан постао свјетски рекордер на мечу с Канадом (ВИДЕО)

08.09.2023. 13:52
1
ИЗВОР: nezavisne.com

Богдан Богдановић је оборио свјетски рекорд током полуфинала против Канаде, јер је ово била 24. узастопна утакмица у којој је Србин погодио тројку на мечевима на Свјетским првенствима.

Богдановић је већ у четвртфиналу против Литваније постао рекордер, али је дијелио рекорд са Кирком Пенијем из Новог Зеланда.

Сада је наставио низ и са 24. мечом на којем је погодио тројку постао је самостални рекордер.

Богдан је на полувремену против Канаде постигао укупно двије тројке уз 15 поена, а ово је тројка којом је ушао у историју, преноси "Телеграф".


 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Krcko 08.09.2023. 16:32
    Svaka čast za mladoga Bogdana Bogdanovića, sretan uvijek bio u životu na svoju ličnu, porodičnu i nacionalnu sreću. Dokazo je da se može postići za reprezentaciju i kad nema Jokića. Neka je naravno i Jokić dobro i zdravo, ali ipak ima ono "ali" iznevjerio je naciju i svoj narod, kažem na žalost.
Повезане вијести
Најбоља партија Богдана Богдановића у досадашњем дијелу сезоне Најбоља партија Богдана Богдановића у досадашњем дијелу сезоне
"Дрим тим" се спрема за Србију, Богдановић прећутао запаљиве изјаве "Дрим тим" се спрема за Србију, Богдановић прећутао запаљиве изјаве
Јокић одличан, деби Мицића, Богдановић скроман Јокић одличан, деби Мицића, Богдановић скроман
Најчитаније
  • Десанка Максимовић – Српска пјесникиња која је увијек била уз „мале” људе из народа
    18h 50m
    0
  • Додик најавио ново повећање плата и пензија у Републици Српској
    13h 26m
    7
  • Годишњица злочина над Србима у Пофалићима
    18h 25m
    14
  • „Источно Сарајево фолк-фест“ и вечерас у Источној Илиџи
    16h 12m
    0
  • Данас Свети Тимотеј и Мавра
    18h 32m
    0