Бојан Гуњак и Драгослав Пантић крећу на хуманитарни поход за Магдалену и Хелену

30.05.2024. 15:44
0
ИЗВОР: katera.news

Бојан Гуњак са Пала и Драгослав Пантић из Зворника у сриједу ће кренути на хуманитарни поход ка Манастиру Острог како би помогли лијечење Магдалене Влашки из Трнова и Хелене Гавран из Фоче.

Бојан и Драгослав ће кренути са Пала пут Острога, на око 220 километара дуг пут.

- Желимо да кренемо на хуманитарни походу и укажемо на то да је овим дјевојчицама, које оболују од малигне болести, неопходна помоћ и да им помогнемо колико можемо - рекао је Гуњак за наш портал.

Пантић је додао да ће се помолити за ове храбре дјевојчице и за сву дјецу овога свијета којој је помоћ потребна.

Свако ко жели да помогне, може уплатити новац на жиро рачун породица дјеце.

Зорица Дурсун (Магдаленина мајка)
Адико банка 552 000 19756 588 15 

Ранко Гавран (Хеленин дјед)
Нова банка 555 800 00167 267 83

Коментари 0
Повезане вијести
„МБ денс“ са Пала освојио 20 медаља на Државном првенству БиХ „МБ денс“ са Пала освојио 20 медаља на Државном првенству БиХ
Пале: Сутра отварање спомен-собе посвећене Светиславу Цеци Станојевићу Пале: Сутра отварање спомен-собе посвећене Светиславу Цеци Станојевићу
„Конференција беба“ у Палама 21. јуна „Конференција беба“ у Палама 21. јуна
Најчитаније
  • Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер
    7h 7m
    1
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    5h 17m
    3
  • Омаж великану, вајару Ђорђу Јовановићу
    17h 40m
    0
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    7h 7m
    0
  • Саобраћај обустављен због пожара на путничком возилу на путу према Требевићу
    11h 50m
    0