Bojan Gunjak i Dragoslav Pantić kreću na humanitarni pohod za Magdalenu i Helenu

30.05.2024. 15:44
0
IZVOR: katera.news

Bojan Gunjak sa Pala i Dragoslav Pantić iz Zvornika u srijedu će krenuti na humanitarni pohod ka Manastiru Ostrog kako bi pomogli liječenje Magdalene Vlaški iz Trnova i Helene Gavran iz Foče.

Bojan i Dragoslav će krenuti sa Pala put Ostroga, na oko 220 kilometara dug put.

- Želimo da krenemo na humanitarni pohodu i ukažemo na to da je ovim djevojčicama, koje oboluju od maligne bolesti, neophodna pomoć i da im pomognemo koliko možemo - rekao je Gunjak za naš portal.

Pantić je dodao da će se pomoliti za ove hrabre djevojčice i za svu djecu ovoga svijeta kojoj je pomoć potrebna.

Svako ko želi da pomogne, može uplatiti novac na žiro račun porodica djece.

Zorica Dursun (Magdalenina majka)
Adiko banka 552 000 19756 588 15 

Ranko Gavran (Helenin djed)
Nova banka 555 800 00167 267 83

Komentari 0
Povezane vijesti
Donatorsko veče za kupovinu kuće porodici Danojlić sa Pala Donatorsko veče za kupovinu kuće porodici Danojlić sa Pala
Humanitarna grupa "Vukovi" sa Pala pokrenula akciju za Miliju Mumovića Humanitarna grupa "Vukovi" sa Pala pokrenula akciju za Miliju Mumovića
Pale: Otvorena izložba radova sa likovne kolonije "Vlasina" Pale: Otvorena izložba radova sa likovne kolonije "Vlasina"
Najčitanije
  • Sjećanje na Veselina Puketu
    14h 25m
    3
  • Uroš Nejaki - posljednji srpski car
    12h 25m
    1
  • Recept za posne kifle
    23h 0m
    0
  • Molitva koju treba izgovoriti na Vavedenje Presvete Bogorodice
    23h 1m
    0
  • Od marta iduće godine osnovica za borački dodatak četiri i po marke
    16h 27m
    3