Бомба у подгоричком Основном суду: Страдала једна особа, више повријеђених (ФОТО)

03.03.2023. 12:19
0
ИЗВОР: in4s.net

Тридесетдеветогодишњи Младен Булатовић страдао је након што је на улазу у подгорички Основни суд активирао ручну бомбу, сазнају „Вијести“ незванично.

Према истим информацијама у експлозији бомбе пет особа је повријеђено, од којих једна теже.

Слика

Фото: Дан

- У 11:35 добили смо обавјештење да је у згради Основног суда активирана експлозивна направа и да има повријеђених. Утврдили да је смртно страдао М.Б. (40) који је активирао експлозивну направу. Имамо још пет повријеђених лица која су збринута у Клиничком центру - рекао је Срђа Кораћ из Криминалистичке полиције.

У току је увиђај.

На лицу мјеста су полицијске и екипе Хитне помоћи.

Коментари 0
Повезане вијести
Тешка несрећа: Страдали беба и мушкарац, жени се боре за живот Тешка несрећа: Страдали беба и мушкарац, жени се боре за живот
Хрватски навијачи у Подгорици узвикивали "Убиј Србина" Хрватски навијачи у Подгорици узвикивали "Убиј Србина"
У Подгорици одржано вече сјећања на митрополита Амфилохија У Подгорици одржано вече сјећања на митрополита Амфилохија
Најчитаније
  • Мићо Влаховић Кроки - херој Вогошће
    9h 19m
    20
  • Гордана Зец о убиству своје породице у Загребу
    9h 18m
    0
  • Урош Предић – један од највећих српских сликара реализма
    9h 16m
    0
  • Шкотланђанка постала „мајка српске нације“ у Великом рату - Жена која је одбила да "оде кући и сједи мирно"
    9h 18m
    0
  • Дневник ратног хирурга: „Боже, поштеди децу!“
    29m
    0