Божовић: Изгледа да је Додик ову партију добио, а Српска изгубила

29.10.2025. 21:09
ИЗВОР: rtvbn.com

Изгледа да је Додик ову партију добио, а Република Српска изгубила, објавио је на мрежи “X” члан Главног одбора СДС-а и начелник општине Источна Илиџа Маринко Божовић након скидања америчких санкција Додику и њему блиским људима и фирмама.


 

- Збогом имовини Републике Српске! Збогом самосталном образовном систему!

Као што рече један човјек чије име нећу спомињати: “Лаку ноћ Републико Српска.”

Можда је сада најбоље ћутати - написао је Божовић.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Божовић: Разлика у платама у ФБиХ и Српској годинама усмјерава тренд одласка љекара и медицинског особља Божовић: Разлика у платама у ФБиХ и Српској годинама усмјерава тренд одласка љекара и меди...
Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    21h 45m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    2h 46m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 48m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    21h 31m
    1
  • Фирма из Рогатице оштећена за 1.450 КМ због злоупотребе рачунара
    2h 4m
    0