Британци Керик Смит и Батлер побједници слалома

09.03.2023. 21:50
0
ИЗВОР: srna.rs

Лука Керик Смит и Моли Батлер из Велике Британије побједници су у мушкој и женској конкуренцији данашње слалом трке на Међународном "Балкан ФИС купу" на Јахорини.

У мушкој конкуренцији друго и треће мјесто заузели су Роко Беговић из Хрватске и Емир Локмић из БиХ.

У женској конкуренцији друго мјесто заузела је Јулија Златкова из Бугарске, док је треће мјесто припало Марији Белен Симари Биркнер из Аргентине.

Данашњим слалом тркама у мушкој и женској конкуренцији завршен је Међународни "Балкан ФИС куп" на Јахорини.

Организатор трка у дисциплинама слалом и велеслалом је Скијашки савез БиХ, а технички организатор Смучарски клуб "Јахорина", у сарадњи са Олимпијским центром "Јахорина".

Предсједник овог клуба Владо Милојевић раније је рекао да ће ове трке показати спремност за организацију великих међународних такмичења на Јахорини, али и жељу да се овој планини врати олимпијски сјај.

Коментари 0
Повезане вијести
Херојски подвиг на Јахорини: Спашен живот младог бициклисте Херојски подвиг на Јахорини: Спашен живот младог бициклисте
Сутра вјежба евакуације скијаша са жичаре Сутра вјежба евакуације скијаша са жичаре
Проходни путеви на Јахорини и Требевићу Проходни путеви на Јахорини и Требевићу
Најчитаније
  • Муслимани, а четници: Борили се с Дражом за краља, никад с Титом! (ФОТО)
    8h 46m
    9
  • Пренос посмртних остатака митрополита Николајевића у Блажуј 1898.
    7h 27m
    0
  • Сарајевски полицајци ухапшени због сексуалног злостављања дјетета
    6h 37m
    0
  • Пресуда Кујовићу 4. новембра
    8h 42m
    0
  • Oтворен Центар за дојку при Универзитетској болници у Фочи
    7h 42m
    0