Бурно у Палама – Ноћас горјела два возила

02.06.2024. 09:17
1
ИЗВОР: katera.news

Ноћас су у Палама горјела два аутомобила.

Како је саопштено из Ватрогасне јединице Источно Сарајево, пожари су се догодили у улицама Гаврила Принципа и Миодрага Лоловића.

Ватрогасци су брзо реаговали и угасили пожаре на оба аутомобила.

Полицијској станици Пале је око 1.00 час пријављено да гори једно возило и око 1.20 часова да гори друго, изјавили су Срни из Полицијске управе Источно Сарајево.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Hoho 02.06.2024. 16:28
    Samo upratiti kome ce se ovih dana neka atraktivna gradjevinska dozvola odobriti...
Повезане вијести
Храм Сабора Светог архангела Гаврила у Палама 25. и 26. јула обиљежава крсну славу Храм Сабора Светог архангела Гаврила у Палама 25. и 26. јула обиљежава крсну славу
Горан Круљ најбољи на међународном такмичењу у Хрватској Горан Круљ најбољи на међународном такмичењу у Хрватској
У Палама одржан протест због инцидента у дискотеци „Енигма“, грађани траже одговоре У Палама одржан протест због инцидента у дискотеци „Енигма“, грађани траже одговоре
Најчитаније
  • Пале: Прекршајни налози због туче након саобраћајне незгоде
    23h 23m
    10
  • Лицима уручени прекршајни налози због показивања полног органа на јавном мјесту
    23h 28m
    5
  • У Палама одржан протест због инцидента у дискотеци „Енигма“, грађани траже одговоре
    13h 37m
    0
  • Пуштена у саобраћај једна трака у мјесту Хан Стјенице
    21h 25m
    0
  • На данашњи дан преминуо је патријарх српски Варнава (Росић)
    1h 41m
    0