Чамберу 30 година за убиство Душка Савановића

24.12.2021. 18:26
0
ИЗВОР: Srpskainfo.com

Потресне сцене забиљежене су испред Окружног суда у Бањалуци након што је Далибор Чамбер осуђен на 30 година затвора због убиства Душка Савановића.

Након што су родитељи убијеног младића изашли испред суда и рекли колику је казну добио, веома емотивно су то многи доживјели.

Мајка убијеног је плакала, а навијачу су јој притрчали у загрљај. Такође, неколико дјевојака је почело плакати након што су сазнали казну коју је добио Чамбер.

Ово је једна од већих казни за убиство.

Коментари 0
Повезане вијести
Лице које је опљачкало кладионицу било маскирано и носило пајсер Лице које је опљачкало кладионицу било маскирано и носило пајсер
Акција Сипе у Бањалуци: Претреси на више локација по наредби Суда БиХ Акција Сипе у Бањалуци: Претреси на више локација по наредби Суда БиХ
Пред тужиоцем осумњичени за мучко убиство у Високом Пред тужиоцем осумњичени за мучко убиство у Високом
Најчитаније
  • Обичаји и вјеровања на Благовијести
    17h 49m
    0
  • Сара Тошић из Сокоца, финалисткиња избора Мис БиХ за Мис свијета, поносна на своје коријене
    9h 59m
    1
  • Нестао бањалучки фотограф Младен Поповић
    18h 15m
    0
  • Ухапшена због посједовања више врста опојних дрога
    15h 58m
    2
  • Познат степен повреда ловца кога је напао медвјед на подручју Игришта
    14h 8m
    3