ЦИК БиХ расправља о расписивању избора у Републици Српској

28.08.2025. 09:18
8
ИЗВОР: rtrs.tv

Сједница Централне изборне комисије БиХ на којој ће чланови расправљати о Одлуци о расписивању пријевремених избора за предсједника Републике Српске заказана је за данас у 13 часова.

Сједницу ће јавност моћи пратити уживо на Јутјуб каналу – саопштено је из ЦИК-а.

Након завршетка сједнице, најављено је да ће се јавности у 14 часова обратити Ирена Хаџиабдић, предсједница Централне изборне комисије БиХ.

Коментари 8
  • Generic placeholder image
    RE: Petar 28.08.2025. 12:17
    kako onda objasnjavas objavljivanje u Službenom glasniku Republike Srpske odlike tog vašeg "stranca" kojeg svi, pa očito i tvoj predsjednik poštuje, a vama glupanima samo maže oči ovom glupavom retorikom da će nam neko nešto uzeti...pa oni su sve pokrali što se može pokrasti, a republika Srpska je trajna kategorija zapisana u Dejtonu i bez saglasnosti sve 3 strane ne može se ništa mijenjati - beton!
  • Generic placeholder image
    zuka 28.08.2025. 11:31
    kani suzo izdajice, gubitak fotelje je bol dovijeka ;)
  • Generic placeholder image
    Petar 28.08.2025. 11:29
    Za bespoke. Ti I jesi bez puta i vizije, pa kao takav ne dozvoljavas izrazavanje misljenja koje je suprotno od tvoga stranackog misljenja.
    Moje misljenje kao covjeka koji nije ni u jednoj stranci je da ne moze glas jednog stranca biti jaci od glasa 320000 gradjana Republike Srpske koji su izabrali predsjednika REPUBLIKE SRPSKE. Ako to dozvolimo taj stranac ce sutra donijeti zakon da se ukida naziv REPUBLIKA SRPSKA, pa ce donijeti zakon da se od REPUBLIKE SRPSKE oduzme imovina, pa ce donijeti druge zakone po diktatu muslimana I td. A ti i takvi kao ti ce i dalje vrtiti istu plocu sta je bilo prije 25 godina kada je smjenjen Poplasen.
  • Generic placeholder image
    bespuce 28.08.2025. 11:14
    JA BI OVIM SNSDovcima I NJIHOVIM SIMPATIZERIMA IZMJERIO KOEFICIJENT INTELIGENCIJE?! ZAR POSTOJI TOLIKO NISKA GRANICA NA SKALI...ONO NULA PA ISPOD PRAZNO, PRAZNO, PRAZNO PA SNSD I SIMPATIZERI
  • Generic placeholder image
    re:MIRKO 28.08.2025. 11:10
    PA NAROD JE I POPLAŠENA IZABRAO PA GA JE SMIJENIO VISOKI PREDSTAVNIK I TO PODRŽAO TVOJ BAJA IZ BAKINACA...ALI SVE SE PLAĆA, SVE SE VRAĆA, AKO BOG DA DOĆI ĆE I NJEMU I NJEGOVOM SELJAKLUKU KRAJ..LIJEPO ME SRAMOTA KAD PROGOVORI, A I SVI NJEGOVI SLJEDBENICI, FUJ
  • Generic placeholder image
    Mirko 28.08.2025. 10:56
    Ja sam predajednika izabrao, kiji treba da obavlja duznost do 2026. godine. Na referendum izlazim a izbore cekam 2026. godine.
  • Generic placeholder image
    Petar 28.08.2025. 10:54
    Neka ih raspisu na papiru u krug, da taj akt mozemo nabiti na neku stvar.
  • Generic placeholder image
    Соколац 28.08.2025. 10:43
    Једини већи говнари од онога смрада из Лакташа, легализовали му покрадене изборе, а сад га ко фол смјењују.
Повезане вијести
Додик: Владајућа коалиција излази на предсједничке изборе, Синиша Каран кандидат Додик: Владајућа коалиција излази на предсједничке изборе, Синиша Каран кандидат
Пријевремени избори у Српској: СНСД и СДС тестирају снагу, ничу нови покрети Пријевремени избори у Српској: СНСД и СДС тестирају снагу, ничу нови покрети
Синиша Каран кандидат СНСД-а за предсједника Српске на пријевременим изборима Синиша Каран кандидат СНСД-а за предсједника Српске на пријевременим изборима
Најчитаније
  • Саво Дерикоња - човјек чије име српски народ шапатом и с поштовањем помиње
    17h 11m
    15
  • Швракић и Дрљача, иста палета, а два свијета
    17h 12m
    2
  • На данашњи дан 1784. хиротонисан Свети Петар Цетињски
    17h 18m
    0
  • Зараза погађа и младе и старе: Буди ли се корона у Српској?
    12h 6m
    1
  • Ного: Све више грађана тражи стручну помоћ
    8h 50m
    0