Ћосић разговарао са свештеницима о изградњи Саборног храма Христа Спаситеља

23.03.2021. 12:05
1
ИЗВОР: gradistocnosarajevo.net

Градоначелник Источног Сарајева Љубиша Ћосић разговарао је данас са свештеницима Младеном Микавицом и Видаком Вујадиновићем о изградњи Саборног храма Христа Спаситеља у Источном Сарајеву, који ће се налазити на подручју прве лукавичке парохије, уз Трг Републике Србије.

- Овај храм ће представљати значајно обиљежје нашег града, који градимо заједно са Републиком Српском - написао је Ћосић на својој Фејсбук страници и додао да велику захвалност дугују и општини Источно Ново Сарајево и њеном начелнику Јовану Катићу, који и у приватном и у политичком животу може бити позитиван примјер за све младе људе који желе да допринесу развоју своје локалне заједнице.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Ba 23.03.2021. 14:53
    Jel ovo pocetak zavrsnog iseljavanja Srba iz grada?
    Dok se u Mostaru obnavlja saborni hram u Sarajevu se stavlja katanac?
Повезане вијести
Ћосић: Нисам способан да управљам финансијама на начин на који то ради Елек Ћосић: Нисам способан да управљам финансијама на начин на који то ради Елек
Одржан састанак Маринка Божовића и Сенке Јујић Одржан састанак Маринка Божовића и Сенке Јујић
Источна Илиџа: Одржан састанак са представницима Удружења ветерана Војне полиције Сарајевско – романијског корпуса Источна Илиџа: Одржан састанак са представницима Удружења ветерана Војне полиције Сарајевс...
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    10h 39m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    8h 50m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    12h 22m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    13h 36m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    1h 17m
    0