„Црвена звезда“ савладала „Ференцварош“

06.10.2022. 21:45
0
ИЗВОР: srna.rs

Фудбалери београдске „Црвене звезде“ савладали су вечерас мађарски „Ференцварош“ 4:1 у мечу трећег кола групе Х Лиге Европе.

„Звезда“ је након првог полувремена стекла предност од два гола.

Голове за „Звезду“ постигли су Гејлор Канга у 27. минуту утакмице са бијеле тачке, Стефан Митровић у 36. минуту, Алаксандар Катаи у 50. и Канга у 60. минуту постигавши еврогол.

Гости су у 71. минуту смањили резултат на 4:1.

„Ференцварош“ је до овог меча био на врху табеле групе Х са максималних шест бодова, пошто су зелено-бијели у првом колу на свом терену побиједили турски „Трабзонспор“ 2:1, а онда у гостима савладали и „Монако“ 1:0.

„Звезда“ је изгубила оба меча од „Монака“ и „Трабзонспора“.

У сљедећем колу Звезда гостује у Будимпешти.

Коментари 0
Повезане вијести
Славија надиграла Добојлије на старту Премијер лиге Славија надиграла Добојлије на старту Премијер лиге
Звезда се захвалила Пољацима због транспарента „Косово је Србија“ (ФОТО) Звезда се захвалила Пољацима због транспарента „Косово је Србија“ (ФОТО)
На „Пољуду“ скандирано: „За дом спремни“ и „ајмо, ајмо усташе“ На „Пољуду“ скандирано: „За дом спремни“ и „ајмо, ајмо усташе“
Најчитаније
  • Додик открио на коју функцију иде Вишковић
    13h 50m
    0
  • Пет лица повријеђено у саобраћајној незгоди на магистралном путу Фоча - Шћепан Поље
    7h 23m
    0
  • Зора Видовић ветеранима ВРС обећала борачки додатак већи за 30 пфенига
    17h 34m
    6
  • Радован Вишковић поднио оставку
    13h 54m
    3
  • ЦИК БиХ у року од 90 дана расписује изборе за предсједника Српске
    11h 15m
    2