Црвени крст Републике Српске организује акцију добровољног даривања крви

01.04.2022. 14:50
0
ИЗВОР: katera.news

Црвени крст Републике Српске у сарадњи са Унијом студената Републике Српске, Студентским парламентом у Источном Сарајеву, Омладинским удружењем студената Електротехничког факултета  "Стелекс" и Удружењем студената Машинског факултета "Жироскоп" организује акцију добровољног давања крви 6. априла 2022. године.

Акција ДДК биће одржана у просторија Електротехничког факултета УИС у Источном Новом Сарајеву, у временском периоду од 9.00 до 15.00 часова.

Слика

Више информација о самој акцији ДДК можете добити на бројеве телефона 065 795 266, 066 117 092 (Миљан Клачар) или на е-пошти: miljanckrs@gmail.com 

Коментари 0
Повезане вијести
Црвени крст Републике Српске организује 30. тематску конференцију секретара општинских и градских организација на Јахорини Црвени крст Републике Српске организује 30. тематску конференцију секретара општинских и г...
У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике У петак промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
Уручено 60 признања вишеструким добровољним даваоцима крви у Српској Уручено 60 признања вишеструким добровољним даваоцима крви у Српској
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    18h 0m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    15h 18m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    18h 23m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    21h 52m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    17h 28m
    0