Црвени крст Републике Српске oрганизује сутра квиз-такмичење на Палама

16.12.2021. 21:11
0
ИЗВОР: СРНА

Црвени крст Републике Српске организоваће сутра на Палама Републичко квиз-такмичење о познавању Покрета Црвеног крста, којем су претходила школска, општинска и регионална такмичења, саопштено је вечерас из Црвеног крста Републике Српске.

Наведено је да ће у такмичењу учествовати екипе ученика основних школа – побједници регионалних такмичења.

Укупно осам екипа на Републичком такмичењу представљаће општинске/градске организације Црвеног крста и школе из којих долазе.

Такмичење ће бити одржано у просторијама Црвеног крста Републике Српске у 10.00 часова, а за најуспјешније екипе обезбијеђене су вриједне награде.

Коментари 0
Повезане вијести
Црвени крст Републике Српске: У току испорука брашна за кориснике у потреби Црвени крст Републике Српске: У току испорука брашна за кориснике у потреби
Црвени крст Републике Српске упутио хуманитарну подршку у поплављена подручја Српске Црвени крст Републике Српске упутио хуманитарну подршку у поплављена подручја Српске
Расписан наградни конкурс за најбоље литерарне и ликовне радове Расписан наградни конкурс за најбоље литерарне и ликовне радове
Најчитаније
  • Срећно и Богом благословљено Христово васкрсење – Христос васкрсе!
    18h 2m
    3
  • Неђо Аврам из Калиновика - Прослава Васкрса некад и сад
    15h 9m
    0
  • Пукотине на клизишту на падинама Сарајева
    5h 29m
    3
  • Одлазак на литургије и духовна припрема најважнији дио Васкрса
    15h 16m
    1
  • Бартоломеј Станковић и Луна Ковач: "Музика је покретач свега лијепог" (ФОТО)
    14h 53m
    0