Црвени крст Републике Српске: Сутра потписивање споразума са Омладинским савјетом Српске

10.07.2025. 08:54
ИЗВОР: katera.news

Црвени крст Републике Српске и Омладински савјет Српске сутра ће на Палама потписати споразум о сарадњи.

Споразум о сарадњи је, како су навели из Црвеног крста Републике Српске, усмјерен ка унапређењу положаја младих, заједничкој реализацији активности од значаја за омладину, као и подршци у организовању едукативних и друштвено корисних садржаја.

- Млади представљају основну снагу стратегије развоја организације Црвеног крста Републике Српске на свим нивоима организовања - саопштено је из ове хуманитарне организације, додајући да је циљ Црвеног крста да васпита младе генерације у духу хуманости и толеранције, те да их оспособи за хуманитарни рад.

Потписивање споразума заказано је за 13.30 часова у сједишту Црвеног крста.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
„Касперијада“ данас у Палама „Касперијада“ данас у Палама
Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    3h 13m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    1h 53m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    18h 10m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    18h 35m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    2h 53m
    0