Дан без аутомобила у Палама

21.09.2023. 11:21
0
ИЗВОР: katera.news

У Палама ће сутра, поводом обиљежавања европске кампање "Дан без аутомобила", на сат времена за саобраћај бити затворена улица у ужем центру.

Саобраћај ће бити затворен од 11.55 до 12.55 часова у улици Милана Симовића, од раскрснице за паркинг-простор Тржног центра Том до раскрснице са улицом Српских ратника, а из ПУ Источно Сарајево наводе да ће саобраћај бити преусмјерен алтернативним путним правцима.

Акција организује Министарство унутрашњих послова Републике Српске, поводом обиљежавања 22.септембар – Међународног дана без аутомобила.

Коментари 0
Повезане вијести
Петар Марковић остварио историјски успјех на Економском факултету Пале Петар Марковић остварио историјски успјех на Економском факултету Пале
КМФ „Јахорина“ се огласио саопштењем: Тражимо истину, правду и одговорност КМФ „Јахорина“ се огласио саопштењем: Тражимо истину, правду и одговорност
Станивуковић позвао Будимира да објасни шта се десило у Палама Станивуковић позвао Будимира да објасни шта се десило у Палама
Најчитаније
  • Српски град са највише цркава – Да ли знате који је то град?
    2h 48m
    2
  • КМФ „Јахорина“ се огласио саопштењем: Тражимо истину, правду и одговорност
    21h 17m
    4
  • Петар Марковић остварио историјски успјех на Економском факултету Пале
    15h 33m
    5
  • Елек смијењен са свих функција
    4h 6m
    17
  • Станивуковић позвао Будимира да објасни шта се десило у Палама
    23h 31m
    1