Дан заљубљених: "Марке немам, а волим је"

14.02.2022. 18:59
5
ИЗВОР: srpskacafe.com

На једном паркингу у Бањалуци данас је један заљубљени возач на аутомобилу оставио поруку комуналним полицајцима са молбом да му не пишу казну јер му након куповине цвијећа, није остало новца.

Заљубљени је написао да је отишао да купи цвијеће за дјевојку, а његова порука нас је одушевила.

Фотографија је објављена на страници Изгубљено – пронађено Бањалука са описом да је то било јутрос у другој зони у Бањалуци. 

Коментари 5
  • Generic placeholder image
    Pale 15.02.2022. 07:31
    Posto slavi Vealntinovo, treba mu kaznu napisati. Kod Srba je Sv Velikomucenik Trifun, uvijek bio i uvijek ce ostati...
  • Generic placeholder image
    ostoja 14.02.2022. 23:05
    I djed ti je sigurno slavio valentinovo a ti ces, vjerovatno, umjesto krsne slave slaviti noc vjestica...
  • Generic placeholder image
    Goran 14.02.2022. 22:47
    Svakacast momku
  • Generic placeholder image
    Nada 14.02.2022. 20:48
    Predivnooooo. Trebalo mu je ostaviti koju marku kada je već voli, da je moze i na pice izvesti.
  • Generic placeholder image
    Krle 14.02.2022. 19:13
    Jeftin izgovor, na foru vara komunalce da nema marke u džepu. Garant laže, kad ima za buket cvijeća ima i za parking. Vjerovatno je u pitanju sitna duša, teška stipsa ili škrtica, već kako bolje zvuči.
Повезане вијести
Народна скупштина Републике Српске основана прије 34 године Народна скупштина Републике Српске основана прије 34 године
Опозиција послала јасну поруку: РТРС припада свим грађанима, а не власти Опозиција послала јасну поруку: РТРС припада свим грађанима, а не власти
Авион Еуфора надлијеће Бањалуку Авион Еуфора надлијеће Бањалуку
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 58m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    1h 1m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 44m
    1
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    17h 21m
    0
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    15h 13m
    0