Дан жалости због погибије дјетета и мајке

16.01.2024. 09:05
1
ИЗВОР: srna.rs

У Палама и Источном Старом Граду данас је Дан жалости због погибије у пожару осмогодишњег дјетета и његове мајке.

Осмогодишње дијете и његова мајка /33/ биће сахрањени данас на гробљу Економија у Мокром.

Дан жалости прогласили су начелник општине Пале и Источни Стари Град Бошко Југовић и Бојо Гашановић.

На дан жалости заставе су спуштене на пола копља на зградама општина, јавним предузећима, установама, на јавним мјестима нема програма јавног и забавног карактера, а у угоститељским објектима не емитује се музика.

Осмогодишње дијете и његова мајка /33/ страдали су у пожару у Мокром у општини Пале. У пожару су изгорјели комплетно приземље и спрат лијевог дијела дуплекс куће.

Из Општинске управе Источни Стари Град су навели да ће у складу са могућностима пружити подршку породици.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Xx 16.01.2024. 09:14
    Bog duse da vam prosti,dobra Jelena.
Повезане вијести
Приказивање документарно-анимираног филма „Ратни хирург“ у Палама Приказивање документарно-анимираног филма „Ратни хирург“ у Палама
Јунска филмотека посвећена данским филмовима у Културном Центру Пале Јунска филмотека посвећена данским филмовима у Културном Центру Пале
На Палама организован шаховски турнир “Филозофски гамбит” На Палама организован шаховски турнир “Филозофски гамбит”
Најчитаније
  • Душанов законик данас пуни 677 година
    14h 49m
    6
  • Спасовданска литија данас у Источном Новом Сарајеву
    13h 41m
    4
  • Саопштење за јавност Управе ЈП „Комунално“ Пале
    12h 33m
    1
  • Служена Света литургија на темељима Саборног храм Христа Спаситеља (ФОТО)
    11h 59m
    0
  • Спасовданска литија у Источном Новом Сарајеву окупила велики број вјерника
    4h 7m
    0