Данас јавна трибина СДС-а у Касиндолу

25.09.2022. 09:30
ИЗВОР: katera.news

Јавна трибина Српске демократске странке у Источном Сарајеву одржаће се у недјељу, 25. септембра.

На трибини ће се представити кандидати за посланике Народне скупштине Републике Српске Маринко Божовић, Дарко Берјан и Босиљка Дуњић, кандидат за Представнички дом Парламентарне скупштине БиХ Дарко Бабаљ, кандидат за српског члана Предсједништва БиХ Мирко Шаровић, те кандидат за предсједника Републике Српске Јелена Тривић.

Трибина, коју организују Општински одбор СДС Источна Илиџа и Општински одбор Источно Ново Сарјево, биће одржана у спортској дворани у Касиндолу у 20.00 часова.

Гласај за СДС, живи боље!

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Блануша и Божовић предали кандидатуре Блануша и Божовић предали кандидатуре
У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни
Блануша: Политичке разлике су нормалне и здраве, али личне увреде, подметања и неистине нису Блануша: Политичке разлике су нормалне и здраве, али личне увреде, подметања и неистине нису
Најчитаније
  • Зија Диздаревић и Звонимир Шубић, писци о којима се ћути (ФОТО)
    12h 51m
    0
  • Преминуо Данило Крсмановић
    12h 31m
    2
  • Град Источно Сарајево донирао возило Полицијској управи Источно Сарајево
    10h 30m
    0
  • Завршена сједница, предложено друго повећање плата буџетским корисницима у овој години
    3h 40m
    0
  • Сутра исплата јунских пензија у Српској
    9h 24m
    2