Данас о здравственом стању Милоша Божовића

04.12.2023. 09:22
0
ИЗВОР: katera.news

Општинска организације Црвеног крста Источна Илиџа организоваће данас конференцију за новинаре о здравственом стању и покретању нове хуманитарне акције за нашег суграђанина Милоша Божовића, који је 2014. године задобио тешку повреду главе.

Конференција за новинаре биће одржана у 11.00 часова у сали општине Источна Илиџа.

Подсјећамо, Милош Божовић био је голман јуниорске екипе Фудбалског клуба „Славија“ из Источног Сарајева, а на утакмици 2014. године доживио је тешку повреду главе.

Божовић се тренутно налази на лијечењу матичним ћелијама у клиници у Москви. Према ранијим изјавама његове породице, љекари су више него задовољни помаком у Милошевом здравственом стању.

Након скоро осам година лежања у стању будне коме Милош Божовић је у јулу прошле године добио могућност лијечења матичним ћелијама на једној клиници у Москви.

Коментари 0
Повезане вијести
ЈКП „Комил“ Источна Илиџа организује прикупљање стаклене амбалаже у Источном Сарајеву ЈКП „Комил“ Источна Илиџа организује прикупљање стаклене амбалаже у Источном Сарајеву
„Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
„Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
Најчитаније
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    23h 57m
    0
  • Рогатичанин тешко повријеђен у тучи
    23h 1m
    1
  • Фирма „Браћа Марјановић“ запошљава
    23h 33m
    0
  • Бесплатан превоз до излетишта „Тврдимићи“ сваке недјеље током љета
    18h 46m
    4
  • ЈКП „Комил“ Источна Илиџа организује прикупљање стаклене амбалаже у Источном Сарајеву
    15h 37m
    0